KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

 Velikonoční slepičky, vánoční Andělé a Andělky, aromalampy, zkrátka.................

Keramika pro každého

Začalo to velmi jednoduše... abychom si odpočinuli i my v Serafinu, začali jsme "pravidelně nepravidelně" docházet na keramiku k naší spřízněné duši, skvělé keramičce, výtvarnici a vůbec pozitivně naladěné přítelkyni, Mirce Šimonové do atelieru Labyrint.

A protože slovo dalo slovo, rozhodli jsme se, že vám Mirku "ukážeme". Proto vznikly první keramické dílny na téma Andělů a Andělek. Podívejte se jak to dopadlo v naší fotogalerii.

Z jednorázové akce se staly tématicky zaměřené keramické dny. Pravidelně tedy Mirku najdete v Serafinu v období Velikonoc a Vánoc. Velikonoční témata a výrobky najdete ve fotogalerii.

Tak co říkáte? Máte také chuť zkusit si práci s hlínou?

Připravili jsme pro vás jednodenní, vždy tématicky zaměřený kurz keramiky, který zvládne opravdu každý. Podle vypsaného tématu v tabulce budeme tvořit drobné plastiky, nádobí, anděly, slepice.... Nemusíte mít žádné obavy, že jste s keramikou nepracovali, budeme postupovat od úplného začátku krok po kroku.

Pod  trpělivým vedením lektorky zjistíte, jak neuvěřitelně zábavná a uklidňující je práce s hlínou. A ještě jednu věc vám můžeme zaručit!  Že budete nedočkaví, než se výrobek vypálí a vrátí zpátky k vám. Věřte nám, vždyť to známe na vlastní kůži.


Cena: 1 100 Kč vždy zahrnuje kurzovné, materiál, 2x výpal, glazování, nebo jinou finální úpravu.
Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Kde: Magistrů 4 Praha 4, učebny a sídlo Serafinu

Mimopražští zájemci mohou využít doporučené levné ubytování  Ubytování zde.

Termíny: Keramika

Bohužel, zatím nejsou naplánované žádné termíny.
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.
*E-mail 
Váš tip pro lokalitu  
1 + 1 =