KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Různobarevné kousky skla pospojované cínem, tak vzniká za pomoci řezáku a brusky vitráž,  kterou si pak zavěsíte do okna nebo na dveře jako originální uměleckou dekoraci vaší domácnosti. Vitráže ale vznikly už daleko dříve, vždyť vykládaná okna středověkých katedrál, která  tehdy jedním kusem skla zasklít prostě nebylo možné, nejsou nic jiného,  než vitráž, jen o něco větší než ta, která zdobí vaše okno.

Připravili jsme pro vás kurz, na který můžou přijít úplní začátečníci, i ti, kteří už s vitráží pracovat umí, a troufají si na trojrozměrné předměty. Nemusíte se ničeho bát, naše lektorka Pavla vám se vším poradí. Zatímco začátečníci budou vyrábět předem daný motiv, aby se naučili základní techniku, pokročilí si z kurzu odnesou náročnější práci dle domluvy s lektorkou.

Cena šestihodinového kurzu je pro začátečníka i pokročilého 1 500 Kč, ale zatímco začátečník má v této částce uhrazeno i bílé sklo, pokročilý si barevné sklo dokoupí na místě podle toho, jak velký a náročný předmět bude vyrábět. Nebo si barevné sklo přinese s sebou podle vlastního výběru. Lektorka vám na základním kurzu vše poradí, kde koupit atd...

Pro koho: Pro všechny zájemce i bez předchozí zkušenosti.

Kdy: tabulka termínů viz níže (od: 9:00 do 15:00 hod)
Kde:  Magistrů 4, Praha 4
Cena: kurzovné  1 500 Kč

Jak se přihlásit zde

Chcete tento kurz věnovat jako dárek? Klikněte na uvedený odkaz a my Vám dárkový poukaz vystavíme. https://www.konecnekreslim.cz/jak-darovat/

Termíny: Vitráže

DatumMísto konáníVolných místAkce
22.4.2017 9:00-15:00 (So)Praha - Magistrů2Přihlásit se
20.5.2017 9:00-15:00 (So)Praha - Magistrů1Přihlásit se
17.6.2017 9:00-15:00 (So)Praha - Magistrů4Přihlásit se
1.7.2017 9:00-15:00 (So)Praha - Magistrů3Přihlásit se
26.8.2017 9:00-15:00 (So)Praha - Magistrů4Přihlásit se
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.
*E-mail 
Váš tip pro lokalitu  
1 + 1 =

Komentáře

Máte dotaz, nebo se chcete podělit o zážitek z kurzu? Hledáte možnost spolujízdy na kurz?

Vložte svůj komentář na této stránce dole.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Mimopražští zájemci mohou využít doporučené levné ubytování Ubytování zde.

O lektorce:

Pavla Novotná  je umělecká keramička, umělecká sklenářka, výborná kreslířka a  malířka a jedna z našich nejlepších lektorek. Je nekonečně trpělivá a se vším vám ochotně a dobře poradí.

Hanging Head Dragonfly
Hanging Head Dragonfly
Lampa Poinsettia
Poinsettia