KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Řecko

                                           Malování a kreslení v Řecku

Prodej pobytu je ukončen, kapacita je naplněna.

Hned jak jste přiletěli z Kypru jste se nás ptali, co chystáme nového na další rok. Obrátili jsme se opět na paní Jitku Černou, se kterou se nám loni výborně spolupracovalo a vybírali a vybírali. Soukromě i zázemím se nám nejvíce zalíbilo Řecko, konkrétně Karpathos.

A tak letíme znovu!

Malování, voda slunce, moře, už teď to vypadá jako skvělá dovolená.

 Paní  Jitka Černá a www.ostrovy365.cz nám připravila pobyt  přímo na  míru s cenou  kterou nenajdete jako běžný turista v žádném katalogu. Zodpoví vám veškeré dotazy ohledně pobytu a zároveň s vámi uzavře cestovní smlouvy. Místo zná osobně velmi dobře, neváhejte se na ní obrátit s dotazy na tel.728800332

Výtvarný program je připraven pro začátečníky, probíhat budou tři typy programu. Vybrat si můžete z typu A,B,C. Program je naplánován tak, aby vám vždy zbyl čas na procházky, odpočinek a samozřejmě koupání.

Další možnost jak si pobyt zpestřit může být i pro ty z vás, kteří se rádi protáhnou. Společně s námi bude probíhat na pláži cvičení.Na místě si tedy můžete zaplatit i lekce cvičení. Program je na vás, zda zvolíte jeden, dva nebo všechny tři typy výtvarného programu.

Kam poletíme letos?

 Autentický KARPATHOS už na nás čeká

Termín: 16. – 23.6.2017

Místo pobytu: Druhý největší ostrov Dodekanského souostroví, hned po Rhodosu můžeme doporučit všem, kteří preferují klidnou dovolenou. Díky své hornaté až divoké přírodě a křišťálově čistému moři uspokojí nejen milovníky pláží,  ale i ty, kteří by rádi během své dovolené vyrazili  za objevováním pravého řeckého koloritu. Mnoho vesnic si dochovalo osobitý ráz, a celý ostrov je i díky tomu považován za místo pro klidnou dovolenou, spojenou s pěší turistikou nebo možností projet ho autem a poznat tak jeho romantickou tvář. Počasí na ostrově je k návštěvníkům přívětivé, během léta spadne na ostrově minimum dešťových srážek. Místní vegetaci tvoří borové lesy, cypřišové a olivové háje a stráně plné vonných bylinek a koření.

Vesnička Amoopi na jihovýchodním pobřeží ostrova, necelých 10 km od hlavního města Pigadia, je  skvělé místo pro  odpočinek na krásné pláži s tyrkysovou mořskou vodou, obklopené do široka se rozpínajícími skalisky. Tato scenérie vás doslova pohltí.

HOTEL ARGO***
Tento příjemný hotel je situován na kouzelném místě a pyšní se překrásným výhledem na moře. Nachází se v letovisku Amoopi proslulým svými plážemi s průzračným mořem. V dostupnosti od hotelu jsou taverny a menší obchůdky. Vzdálenost od letiště je cca 13 km.

VYBAVENÍ HOTELU
Recepce se vstupní halou, vnitřní bar s TV se satelitním příjmem, vnitřní restaurace s venkovní terasou s překrásným výhledem na moře, kde se podávají snídaně. Wifi v prostoru recepce ZDARMA. Krásná zahrada s mnoha květinami, keři a stromy typickými pro tuto oblast. Za zábavou a nákupy doporučujeme dojet do hlavního města. Trezor na recepci za poplatek 10 EURO/týden. Zastávka autobusu je cca 150 m od hotelu.

UBYTOVÁNÍ
Hotel se skládá ze tří budov, jejichž celková kapacita čítá 50 pokojů - pokoje jsou dvoulůžkové u některých lze umožnit kombinaci s jednou přistýlkou. Všechny pokoje jsou útulně zařízeny, s vlastní koupelnou se sprchovým koutem, WC, fénem, telefonem, rádiem, ledničkou, balkónem nebo terasou. Klimatizace je za poplatek

STRAVOVÁNÍ
V hotelové restauraci je podávána jednoduchá kontinentální snídaně.

PLÁŽ
Písečně-oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je cca 50m od hotelu. Křišťálově průhledná mořská voda je vhodná i ke šnorchlování. Další písečné pláže jsou vzdálené cca 200m. Slunečníky a lehátka jsou za poplatek.

Ubytování v hotelu Argo

se snídaní

 s polopenzí

Cena za 1. nebo  2. osobu ve dvoulůžkovém pokoji:

13.200 Kč

 15.650 Kč

Cena za  3. osobu nad 15 let na přistýlce:

12.290 Kč

 14.740 Kč

Cena za 3. osobu 2 – 12 let na přistýlce:

 9.990 Kč

  12.440 Kč


Příplatky:
 Jednolůžkový pokoj    4.500 Kč/os.

Cena zahrnuje:
7 nocí ubytování  v hotelu, 7 x vybranou stravu, leteckou dopravu se společností Travel servis, letištní taxy  a palivový příplatek, autobusový transfer z letiště na ostrově do hotelu a zpět, služby zástupce CK na ostrově, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje:
Komplexní cestovní pojištění ani pojištění případných stornopoplatků,  občerstvení na palubě letadla a kurzovné.

Cestovní pojištění včetně pojištění stornopoplatků je možné objednat současně s objednávkou pobytu. Cena za osobu je 275 Kč.

Pobyt na ostrově Karpathos je zajištěn ve spolupráci s CK Afrodita. Ve stejném termínu bude v hotelu pobyt se cvičením.Jaký je výtvarný program?

Typ A Základní kurz kresby- Tužka

Toužíte umět nakreslit i něco jiného, než prasátko nebo domeček jedním tahem?

 

   První den kurzu         Druhý den kurzu         První den kurzu          Druhý den kurzu

   Další kresby našich účastníků kreslení v Serafinu  naleznete zde

Nevěříte? Říkáte si: "No jo, tohle je sice hezké, ale nic pro mě, vždyť já přece kreslit vůbec neumím a tohle bych nikdy nedokázal(a)?" Tak to je přesně ten okamžik, kdy vás můžeme přesvědčit o opaku.

Pouhé dva dny vašeho času a... konečně kreslím! Kreslení pro vás nemusí být trápením ani slabinou, kterou skrýváte před celým světem. Kreslení se vám po našem kurzu stane požitkem a radostí! Musíte jen zapomenout na sebepodceňování a sebekritiku, sebrat trochu odvahy a přibalit úsměv a pak už nám jen věřit.  My vám na oplátku slíbíme, že vás nebudeme trápit a mučit, nebudeme vás nutit meditovat ani na vás nebudeme zkoušet nějaké nekalé praktiky, budeme jen objevovat vaše zapomenuté schopnosti.

Kurz je určen naprostým začátečníkům. Více o kurzu ce dozvíte i zde.

Cena pobytového výtvarného programu: 2 500 Kč, platí pro každý typ zvlášť.

Typ B Pastel

Vzpomínáte, jak jste si rádi jako malí hráli s čímkoliv, co vám umožnilo krásně se "upatlat"?

A tak to je v kreslení s pastely. Sotva si načrtnete to, co vaše srdce touží nakreslit, přichází to nejkrásnější – prsty nanášíte jednotlivé vrstvy pastelu. Detaily se moc nezabýváte, možná i využijete podkladu barevného papíru, ale každopádně s rozkoší nanášíte barvy jednu na druhou, až nakonec dosáhnete přesně toho odstínu, který jste si přáli. Z výsledných barev vám každopádně budou oči přecházet a vy na sebe zase budete moct být právem hrdí, protože jste právě s pomocí pravé hemisféry, hravě zvládli další výtvarnou techniku.
Na kurzu se naučíte práci se suchým pastelem, s pastelem v tužce, který se dá použít např. k závěrečným detailům, ukážeme vám jednotlivé sady a barevnou škálu, poradíme na co si dát pozor při samotné práci, jak na přechody barev, jak a kdy použít fixativ, co jsou olejové pastely atd....

Práci s pastely zvládne i začátečník. Více o kurzu včetně fotogalerie naleznete zde.

Cena pobytového výtvarného programu: 2 500 Kč, platí pro každý typ zvlášť.


TYP C Pastelky

Připadá vám tužka nevýrazná? Milujete barvy? Sníte o tom, že jednou nakreslíte nějaké zátiší nebo třeba vaši kočku, spokojeně schoulenou na vašem oblíbeném křesle? Pak jsou pro vás pastelky to pravé!Nenásilně, krok za krokem, proniknete do teorie barev (například zjistíte, že by vám na všechny odstíny stačily pouhé tři pastelky) a pak už vzhůru do kreslení pastelkami! Vy jich samozřejmě budete mít k dispozici mnohem víc, včetně pastelek akvarelových.

Jestli vás snad dosud od barev odrazovaly obavy, že s nimi ztratíte preciznost, kterou vám dalo kreslení tužkou, nebo že se s nimi nedá nakreslit portrét, rádi vám dokážeme, že všechno je jinak. Pastelky jsou jedna velká relaxace a zábava a vy s nimi přenesete na papír všechno, co si budete přát, včetně své nálady. Pastelky mají totiž jedno kouzlo: báječně podpoří vaši fantazii...

Kurz zvládne i začátečník. Více o kurzu včetně fotogalerie naleznete zde

Cena pobytového výtvarného programu: 2 500 Kč, platí pro každý typ zvlášť.

Na tento pobyt si vyhradily čas i majitelky Serafinu, Mirka Indráčková a Jarka Pavlová.


Jak se přihlásit?

Vyberte si typ programu v tabulce a vyplňte elektronickou přihlášku. Dotazy na kurzy a výtvarný program vám rádi zodpovíme na  nebo na tel 720 555 852

Chcete tento kurz věnovat jako dárek? Klikněte na uvedený odkaz a my Vám dárkový poukaz vystavíme. https://www.konecnekreslim.cz/jak-darovat/

Zároveň kontaktujte paní Jitku Černou, , tel.  728800332 ohledně objednání zájezdu.

Komentáře

Máte dotaz, nebo se chcete podělit o zážitek z kurzu? Hledáte možnost spolujízdy na kurz?

Vložte svůj komentář na této stránce dole.

Termíny: Řecko

DatumKurzMísto konáníVolných místAkce
16.-23.6.2017 (Pá-Pá)PastelŘecko - Karpathosplně obsazeno 
16.-23.6.2017 (Pá-Pá)PastelkyŘecko - Karpathosplně obsazeno 
16.-23.6.2017 (Pá-Pá)Základní kurz TužkaŘecko - Karpathosplně obsazeno 
Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.