KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Nadané náctileté děti aneb příprava na život ve výtvarném světě

Začněte včas s přípravou!!!

Talentové zkoušky prověřují schopnosti a zručnost uchazeče o studium na umělecké škole. Student by měl být řádně připraven, aby byl schopen splnit zadání zkoušky praktických dovedností. Pokud se jedná o klasický obor, kresbu nebo malbu, pak jde především o studijní práci – koordinaci oka a ruky a o věrnost zobrazení reality, v dalším případě o vnímání barev.

 Kurz má za cíl uchazeče připravit po technické stránce na úkoly u přijímacích zkoušek. Po absolvování kurzu by měl být připraven na zadání typu zátiší nebo portrétu, ale měl by mít i znalosti ohledně skladby barev, perspektivy, anatomie apod.

 Během čtyř lekcí se budeme zabývat základy kresby, konstrukce a stínování tvarů, perspektivou a prostorem a jejich doplnění pomocí barev. Také je možné v průběhu lekce probrat témata z dějin umění.

Součástí docházky je samozřejmá individuální konzultace, možné domácí práce a příprava portfolia.

Kurz vede zkušení lektoři MgA Šípová Zuzana nebo MgA Leoš Suchan.

https://www.facebook.com/zuzana.d.sipova

Kurz obsahuje 4 lekce po třech 60ti minutových hodinách.
Hodiny jsou možné nahrazovat po domluvě s lektorem.

UPOZORNĚNÍ: Na kurz přihlašujte děti cca od  dvanácti let. Mladší mají možnost docházet do ZUŠ, kde mají kolektiv stejně starých dětí a  pedagogy volného času, kteří pracují metodikou určenou pro mladší děti. Náš kurz pro náctileté vychází již ze získaných dovedností dítěte v malbě nebo kresbě, schopnosti pochopit lektora a jeho zadání. Lektor bude s dítětem pracovat na bázi samostatně vedené tvrorby a případných domácích zadání.

Cena: dle daných lekcí v měsíci  viz. tabulka termínů

Nahradit vstup je možné pouze po tel. domluvě 720 555 852

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Termíny: Nadané náctileté děti

Bohužel, zatím nejsou naplánované žádné termíny.

Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.

*E-mail 
Váš tip pro lokalitu  
1 + 1 =

Sledování termínů můžete kdykoliv zrušit odkazem v e-mailu.