KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Speciální nabídka

Ukázková hodina s kresbou: Akvarelová tužka

Opět jsme si pro vás připravili krátkou ukázkovou lekci s praktickým vyzkoušením kresby, - tentokrát na téma akvarelové tužky.

Jedná se výtvarný prostředek, který má v kresbě své místo. Možná někteří z vás ještě akvarelovou tužku nevyzkoušeli nebo jí mají doma, ale neví jak s ní pracovat. Přijďte si vyzkoušet malou kresbu pod vedením Mirky Indráčkové. jako téma jsme zvolili kresbu květu. vyzkoušíte si stínování a rozmývání tuhy a efekt na květině vás určitě přesvědčí, že akvarelová tužka by měla mít místo ve vašem výtvarném vyjádření. 

Pracovat budeme s různými stupni tvrdosti akvarelových tužek zn. Faber-Castell.

Kdy: termín není vypsán

Kde: Modřany, K Dolům 10Akvarelové Brushpeny

Jen co jsme tyto pera objednali, hned jsme je i zkoušeli.


A výsledek nás opravdu nadchl. Skvělý prostředek k rychlé akvarelové malbě. Pero založíte spolu s tužkami do penálu a můžete hned začít. 
Tak jak se nám líbí v kresbě akvarelová tužka, tak stejným způsobem můžete použít i tyto akvarelová pera.
Zkombinovali jsme je i s tuší a na to jsme použili nového pomocníka: Plnící markery na tuše. Je to opět způsob, jak můžete vozit tuš, aniž byste potřebovali klasické pero a nádobku.
Akvarelová pera mají dlouhou životnost, světlostálost, a kvalitu zaručuje firma Royal talens.
dají se koupit od jednoho kusu až po sady.

Milujeme klasické akvarelové barvy, zejména ty v dřevěnných kazetách:-), ale toto je skvělá záležitost na cestu, do plenéru, na procházku, kdy si chcete rychle zamalovat.......

Přijďte se podívat, budeme mít připravené i  nové akrylové barvy Amsterdam, barvy ve spreji  a fixy plněné akrylovou barvou o kterých jsme vám psali v emailu.

Ukázkovou lekci povede majitelka Serafinu, Mirka Indráčková, která s těmito médii teď pracuje doma a je vidět, jak ji baví:-).

Ukázkové zboží bude možné vyzkoušet i zakoupit na místě.

Vstup zdarma, nutné rezervovat místo přihlášením. 

Termín není vypsán

Termíny: Speciální nabídka

Bohužel, zatím nejsou naplánované žádné termíny.

Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.

*E-mail 
Váš tip pro lokalitu  
1 + 1 =

Sledování termínů můžete kdykoliv zrušit odkazem v e-mailu.

Komentáře

Máte dotaz, nebo se chcete podělit o zážitek z kurzu? Hledáte možnost spolujízdy na kurz?

Vložte svůj komentář na této stránce dole.

Ukázková lekce s praktickým cvičením na nový semestrální kurz Perspektiva

Základem malby byla a bude kresba.

Dříve nebo později nás perspektiva v obraze dožene:-) A protože jsme už slyšeli od vás mnohokrát jak na perspektivu v kresbě i malbě,- je tady. Nový semestrální kurz, který vás provede vizováním, šrafováním, perspektivou, správnými poměry atd..
Přijďte se podívat na naši Pavlu Novotnou, která kurz povede a přijďte si poslechnou a vyzkoušet,co vás v semestru čeká.

Ručíme vám za to, že vás s Pavlou přestane perspektiva a reálná kresba děsit a konečně zjistíte, že už TO NĚCO co vám v obraze a kresbě chybělo, tak TO tam je:-).

Během ukázkové lekce vyzkoušíte i malé praktické cvičení, ke kterým se dostanete během kurzu. 

S sebou si můžete přinést blok a tužku na kresbu, pokud zapomenete nevadí, dostanete na místě,-tužek a papírů je dost.:-)

Vstup zdarma, nutné rezervovat místo přihlášením.

Kompletní semestrální kurz nalezenete zde

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.