KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Tvůrčí psaní je hra, relaxace i dobrodružství.

Pod vedením známého učitele tvůrčího psaní, spisovatele a cestovatele Reného Nekudy zjistíte, jak  vzrušující je hledat slova pro obrazy a pocity, které vám jdou hlavou.

V prostředí stejně naladěných lidí rychle ztratíte zábrany a s potěšením budete psát a předčítat ostatním krátké texty. Vzájemně se budete povzbuzovat, ale i upozorňovat, co by se dalo vyjádřit lépe. Od zkušeného lektora dostanete řadu tipů, jak dokázat, aby vaše texty byly srozumitelné a působivé. Vše si také vyzkoušíte na krátkých tematických cvičeních.

Svou novou dovednost získanou v kurzu tvůrčího psaní využijete mnoha způsoby i v běžném životě. Někomu vyhovuje, když může komentovat dění ve svém okolí v řízném a vtipném blogu, někomu dalšímu se „psací řemeslo“ hodí i v zaměstnání (například při tvorbě firemních prezentací), rodiče třeba chtějí sepsat a uchovat pohádky, které si po večerech vymýšlejí a vyprávějí svým dětem, a další adept tvůrčího psaní by rád jednou vydal opravdový román v renomovaném nakladatelství. Ať patříte do kterékoli (nebo úplně jiné) skupiny, dílny tvůrčího psaní vám pomohou udělat první kroky a najít vlastní styl. Kurz je opravdu pro každého, stačí mít chuť zkoušet nové.

Účastníci dílen mohou být zapojeny do vydání každoroční sbírky povídek, kterou René Nekuda organizuje (viz Ti, kteří kradou mango). Chcete se k nim přidat? Pak stačí udělat jen jedno – přijít do naší dílny tvůrčího psaní. Počet míst je v každé dílně omezen, aby byl dostatek prostoru pro každého z vás.

Kurz probíhá: Magistrů 4, Praha 4

Kurz vede: René Nekuda

Pro koho: Pro úplné začátečníky

S sebou: Poznámkový blok (sešit), psací potřeby nebo notebook, jak kdo chce

Cena: 1500 Kč

Mimopražští zájemci mohou využít doporučené levné ubytování  Ubytování zde.

Chcete tento kurz věnovat jako dárek? Klikněte na uvedený odkaz a my Vám dárkový poukaz vystavíme. https://www.konecnekreslim.cz/jak-darovat/Komentáře

Máte dotaz, nebo se chcete podělit o zážitek z kurzu? Hledáte možnost spolujízdy na kurz?

Vložte svůj komentář na této stránce dole.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Termíny: Tvůrčí psaní

Bohužel, zatím nejsou naplánované žádné termíny.
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.
*E-mail 
Váš tip pro lokalitu  
1 + 1 =