KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

                                        Letní čtyřdenní výtvarné školy 2016Máte čas a chuť ponořit se zcela do svých myšlenek na malbu, naučit se a vyzkoušet něco nového? Jako jsou různá média i témata v malbě a kresbě?


Jste rozhodnuti věnovat si pár hodin nebo dní a strávit je s námi? Pokud jste si odpověděli ANO, pak máme pro vás připravena témata výtvarných škol, která  vás provedou různými disciplínami kresby nebo malby.

Výtvarné školy jsou určeny jak začátečníkům, tak pokročilejším. Ke každému ve skupině přistupujeme individuálně, není třeba mít obavy ze zvládnutí daného programu. Zároveň vám výtvarná škola poskytne možnost sáhnout si na výtvarnou techniku, kterou jste ještě neměli příležitost zkusit nebo naopak dosáhnout zlepšení.

Naše vývarné školy zvou každého, kdo chce pustit malbu do svého života, někomu poslouží jako odrazový můstek k dalším novým technikám a někomu otevře dveře k jeho tvůrčím schopnostem.

Letní výtvarné školy, které jsou zařazeny na prázdninové měsíce 2016. Jsou čtyřdenní a dotýkají se vždy buď kresby nebo malby. Budeme pracovat s médii, které se výtvarného směru týkají a které ho specifikují.

Přihlášky na oba letní měsíce najdete pod textem v tabulce termínů. Odkazy v textu slouží pouze k doplnění informací a náhledu fotogalerie  daného kurzu. Přihlášení pouze přes tuto stránku.

   4.-7.7. 2016 Pastelky umělecké a akvarelové, speciální řady
11.-14.7. 2016 Základní kurz Štětec
18.-21.7. 2016 Pastózní a lazurní akryl
25.-28.7. 2016 Abstrakce
  8.-11.8. 2016 Mistrovská kresba materiálů a krajiny
15.-18.8. 2016 Základy malířských technik
22.-25.8  2016 Inverzní kresba

Pastózní a lazurní Akryl - práce s akrylovými barvami, pro začátečníky i pokročilé, specifika malby akrylem, společné i vámi zvolené téma. Výsledkem budou malby na plátno. Začátečníci i mírně pokročilí. Informace o kurzu Akryl a program naleznete také zdeZáklady malířských technik - od kresby po malbu. Kresba zátiší, kresba portrétu, malba portrétu, efekty v malířské technice. Začátečníci i pokročilí. Informace o kurzu a program naleznete také zde.


Pastelky -Zaslouží si vaši pozornost, pastelky se totiž staly regulérním výtvarným médiem. Důkazem jsou i stále oblíbenější speciální řady na témata v kresbě. Během čtyř dnů si vyzkoušíme kompletní způsoby práce na všechny druhy pastelek. začneme prací s klasickými uměleckými pastelkami, přejdem na akvarelové a vyzkoušíme si i speciální řadu na portrét nebo krajinu. Více o kurzu Pastelky naleznete zde.

Štětec©- Základní kurz malby, nevíte jak začít? Nevěříte si, že dokážete pracovat se štětcem a barvami? Pak jste na té správné stránce. Náš unikátní a námi vymyšlený základní kurz malby je přesně to co hledáte. Nikde jinde než u nás ho nezažijete. Pro začátečníky. Informace o kurzu a program naleznete také zde.

Abstrakce - Ať se řadíte mezi skupinu milovníků abstrakce, jejích tichých obdivovatelů nebo jste se dosud abstrakci vyhýbali, jste všichni zváni. Stanete  se  tvůrcem něčeho, co bude mít vliv na vás, i vaše okolí. A to nejen při tvorbě samé, ale zejména  poté, při samotném pozorování  hotového obrazu. Začátečníci i pokročilí. Informace o kurzu a program naleznete také zde

Mistrovská kresba materiálů a krajiny- Chcete-li kreslit v plenéru, na dovolené, ve své zahradě, zkrátka kdekoli venku, je pro vás toto téma jako šité.  Zaměříme na další stupeň kresby a  tím budou i materiály. Jsou všude kolem nás. Ať už je to sklo, kov, kámen... Zkrátka vše, co v  kresbě potřebujeme zvládnout, pochopit a vyzkoušet. Mírně pokročilí. Informace o kurzu naleznete zde a zde

Inverzní kresba - jedná se o kreslení světlým médiem  na černý, či tmavěji kolorovaný papír. Kreslením na černý podklad lze docílit působivých prostorových efektů. Bílá kresba vystupuje z černého papíru a působí  plastickým dojmem. Vybudované světlo na černém papíře má svou zvláštní oduševnělost. V paspartě na zdi vypadá originálně, stejně jako je originálním dárkem. Více o kurzu včetně ukázek prací naleznete zde

Mimopražští zájemci mohou využít doporučené levné ubytování  Ubytování zde.

Chcete tento kurz věnovat jako dárek? Klikněte na uvedený odkaz a my Vám dárkový poukaz vystavíme. http://www.konecnekreslim.cz/jak-darovat/

Potřebné pomůcky můžete zakoupit na místě nebo v našem e- shopu, pokud potřebujet poradit, nás.

Komentáře

Máte dotaz, nebo se chcete podělit o zážitek z kurzu? Hledáte možnost spolujízdy na kurz?

Vložte svůj komentář na této stránce dole.Termíny: Výtvarná škola

Bohužel, zatím nejsou naplánované žádné termíny.
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.
*E-mail 
Váš tip pro lokalitu  
1 + 1 =

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.