Vzdělávací instituce Serafin® SEbevědomí RAdost Fantazie INspirace

Dobrý den,

na tuto stránku se píše o tom kdo jsme, kdy jsme vznikli, naše úspěchy, vize, atd...

Ano, můžeme napsat, že jsme vznikli v roce 2003, že máme v tuto chvíli téměř 7 000 klientů, kteří prošli našimi kurzy a stále se k nám vrací, že se naší patronkou stala Jolana Voldánová, že jsme svou činnost převedli i na Slovensko, reference z médií atd. V neposlední řadě, proč vám doporučit naše kurzy je doporučit vám kvalitu.


Bohužel, za řadu let musíme konstatovat, že některé kurzy PMH, které se dnes na trhu prezentují, jsou vedeny lidmi, kteří se přišli do Serafinu "inspirovat". Po svém prvním kurzu se tito lidé domnívají, že jsou lektory. Toto se nám děje v poslední době čím dál častěji a proto vám doporučujeme prověřit si nejdříve dané lektory a společnosti. Tyto informace jsou dílem i referencemi od nespokojených klientů.

Je nám líto, že se o tomto musíme zmiňovat právě zde, v této rubrice, ale je to v zájmu všech, kteří hledají a rozhodují se o svém kurzu.

Kdo jsme my?

Jsme dvě a to znamená dvě na radost i na starost. Začaly jsme s kurzy ve dvou, bylo to období velkého nadšení a entuziasmu.

Dnes je nás mnohem a mnohem víc. Sen se podařil, máme kvalifikované lektory, s nezměrnou trpělivostí, humorem a se zápalem ukazovat vám, jak krásná a dobrodružná může být cesta k vlastní tvořivosti.

A to je právě ono.

Někdo se vlastně může vlastní tvořivosti bát, proto je jednodušší říci, to neumím, nechci, nezvládnu. Serafin se v první řadě zaměřil na kurzy kresby, aby vám skrze toto dokázal, že vše je jen v naší hlavě.

Ale postupně se začaly přidávat kurzy zpěvu, tvořivého psaní... Během let jsme si uvědomili, tak jako se změnilo y/i (máme mezi sebou i muže), že Serafin nejsou jen kurzy kresby, Serafin jsou vaše dveře, které otevíráte. Někdy nesměle někdy naplno, k sobě samému, právě skrze svou tvořivost.

Dnes už můžeme říci, že rozložení slova Serafin v našem logu, SEbevědomí, RAdost, Fantazie, INspirace bylo nadčasové. Na vše z toho jsme se postupně zaměřili a vše z toho u nás mimoděk dostáváte.

S tím jdou ruku v ruce i emoce, vaše zážitky, které máte po kurzech, někdy veselé i dojemné příběhy, které prožíváte díky novému pohledu na sebe samé.

Proto je Serafin tady, jako váš vyzyvatel zkusit nové věci, najít radost, zapojit fantazii, inspirovat vás ve vašem životě.

Ještě jedna věc je pro nás nesmírně důležitá: VY. Jste pro nás na prvním místě, posloucháme vaše příběhy, touhy, přání a vážíme si každého vašeho návratu k nám.

Serafin znamená Anděl, ochránce, budeme poctěni, pokud se tak u nás budete cítit. To je naše vize, tam směřujeme.