Kurzy

Firemní kurzy

Firemní teambuildingové kurzy na klíč

Možná už jste dostatečně stmelili váš tým slaňování v horách, při wellness víkendu jste si společně odpočinuli, tak co teď zkusit povzbudit týmovou kreativitu? Chcete, aby vaši manažeři byli ještě výkonnější? Dovolte jim na chvilku si hrát! Vždyť jen ten, kdo přichází s novými nápady, předčí konkurenci a udrží si spokojené klienty! Jak to souvisí s našimi kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou?

Právě v pravé mozkové hemisféře je uložená veškerá naše kreativita, jenže drtivá většina z nás ji neumí používat. Vědecké výzkumy posledních čtyř desítek let ukazují, že i když jako malí máme funkce obou mozkových hemisfér vyrovnané, postupem času a s každou získanou zkušeností se do popředí dostává hemisféra levá. Ta je logická, hodnotící, umí nám naplánovat den do poslední vteřiny, ale při tom všem organizování "zapomíná pustit ke slovu" naše kreativní "já", které se krčí v hemisféře pravé. Proto vám nabízíme možnost zkusit funkce obou hemisfér vyrovnat, dát prostor i té pravé, plné tvořivosti, nápadů, snů... A pokusit se dostat konkurenci tak trochu jiným způsobem!

Můžeme vám nabídnout kurz uspořádaný přímo a jen pro vaši firmu, ať už v našich učebnách nebo u vás, toto rozhodnutí necháme na vás.

Pokud vás tato možnost zaujala, neváhejte nás kontaktovat a získat bližší informace!

Reference

Zepter International

Manažerská škola Zepter International 2011

Ve dnech 26.-28. 5. 2011 proběhl již II.ročník manažerské školy firmy Zepter, tentokrát za přítomnosti dokonce celé stovky účastníků! Loňský úspěch netradičního trainingového školení, jeho přetrvávající pozitivní dozvuky mezi účastníky a v neposlední řadě příznivý dopad na jejich pracovní výsledky, daly impuls k uspořádání letošního druhého ročníku.

Více informací »

Zepter International

Manažerská škola Zepter International 2010

Ve dnech 26.-27. 8. 2010 jsme školili 62 manažerů firmy Zepter International na dvoudenní škole kreslení s výstupem zaměřeným na použití tvořivého myšlení při vedení týmu.

Více informací »