Kurzy

Celodenní zpívání si

Jste po základním kurzu Zpěvu?

Nebo si zpíváte doma,často, rádi a ostatní o vás tvrdí, že zpívání vám jde a váš hlas ladí? Nemáte čas pravidelně se účastnit sboru?

Chybí vám zpěv?

Tak neváhejte, toto je přesně ono.

Právě pro vás je určen náš nový projekt, který vám nenahrazuje sbor v pravém slova smyslu, ale umožní vám setkat se několikrát do roka se stejně naladěnými lidmi, kteří mají chuť zazpívat si, zdokonalit se a znovu se potkat.

Proto tedy Zpíváni si. Vzniklo na základě podkladů skupin ze Základního kurzu Zpěvu.

Během tohoto pěveckého workshopu si zažijete, jaké to je, znovu zažít pocit sounáležitosti vaše hlasu s ostatními, zdokonalení techniky zpěvu a "naladění se".

Do jisté míry budete spolutvůrci daného setkání a jak znáte Marušku Režnarovou, skvělou lektorku, hlasovou poradkyni a sbormistryni, tak víte, že to bude opět gejzír energie.

Cena: 1400 Kč

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Termíny: Celodenní zpívání si

Datum Místo konání Volných míst Akce
3.-7.7.2024 (St-Ne)
Pro absolventy kurzu pro začátečníky
Lektorka Marie Režnarová
Kuks - Hospitál Kuks (Léto na Kuksu) plně obsazeno Informace
12.-16.8.2024 (Po-Pá)
Pro absolventy základního kurzu Zpěv
Lektoka Marie Režnarová
Valtice (Valtice) 2 Informace
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.