Kurzy

Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou

Toužíte umět nakreslit i něco jiného, než prasátko nebo domeček jedním tahem?

Před a po kurzu

Další kresby našich účastníků kreslení v Serafinu naleznete zde.

Nevěříte?

Říkáte si: "No jo, tohle je sice hezké, ale nic pro mě, vždyť já přece kreslit vůbec neumím a tohle bych nikdy nedokázal(a)?"
V Serafinu vás přesvědčíme o opaku!

Jak na to?

Stačí, když se přihlásíte na dvoudenní základní kurz Tužka.

Pravá mozková hemisféra vám pomůže naučit se vnímat věci kolem sebe a pak to, co vidíte, nakreslit. Všichni účastníci našich kurzů o sobě na začátku pochybovali, ale, jak můžete vidět v naší fotogalerii, po kurzu odcházeli s dokonalými portréty. A věřte, že u vás to zafunguje stejně. Vaše díla vás budou těšit a navíc se na našich stránkách můžou stát inspirací pro další. Budete odcházet s vítězným a hřejivým pocitem – přišel jsem, zkusil jsem... a konečně kreslím!
 

Každé malé dítě rádo kreslí, ale později se většinou něco stane, například se ho dotkne necitlivá kritika od učitele nebo vrstevníka, a tak raději kreslit přestane.

Základní kurz Tužka vám pomůže v sobě tuto zapomenutou schopnost znovu objevit. Tato unikátní metoda výuky kresby pracuje na základě velmi jednoduchých kreslících cvičení, které zvládne opravdu každý. Je to metoda, která nepracuje s talentem, proto je dostupná široké veřejnosti. Po zvládnutí tohoto základního kurzu se můžete pustit do dalších pokračovacích kurzů bez obav a zábran. A výsledek je příjemným překvapením nejen v kreslení, ale často i v jiných oblastech života. Začnete si víc věřit a – i kdybyste si kreslili jen čas od času sami doma – kreslení do vašeho života přinese více radosti. Nestojí to za pokus?

Komu je kurz kreslení určen?

Každému, od 13-ti do 100 let, kdo touží objevovat nové věci, vzdělávat se, zvyšovat si profesní kvalifikaci, nebo se „jen“ naučit odpočívat a splnit si dávné sny.

Kreslení je terapie, proto je její přesah do běžného života neoddiskutovatelný. Začněte hned! Nezáleží na tom, zda máte s kresbou zkušenost nebo jste nikdy nekreslili. Stále slýcháme, že je potřeba relaxovat, odpočívat, ale jak? Sportem, procházkou, ale co dál? Jak si mám koníčka nalézt?  Právě teď, není třeba se bát. A pokud stále pochybujete, přečtěte si něco o nás.

Už jste se rozhodli začít s kresbou?

Vyberte si termín Základního kurzu Tužka  ZDE.