KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou

Toužíte umět nakreslit i něco jiného, než prasátko nebo domeček jedním tahem?

   První den kurzu         Druhý den kurzu         První den kurzu          Druhý den kurzu

               Další kresby našich účastníků kreslení v Serafinu  naleznete zde

Nevěříte?

Říkáte si: "No jo, tohle je sice hezké, ale nic pro mě, vždyť já přece kreslit vůbec neumím a tohle bych nikdy nedokázal(a)?" V SERAFINU VÁS PŘESVĚDČÍME O OPAKU!

Jak na to?

Stačí, když se přihlásíte na dvoudenní kurz Kreslení pravou mozkovou hemisférou – Tužka. Pravá mozková hemisféra vám pomůže naučit se vnímat věci kolem sebe a pak to, co vidíte, nakreslit. Všichni účastníci našich kurzů o sobě na začátku pochybovali, ale, jak můžete vidět v naší fotogalerii, po kurzu odcházeli s dokonalými portréty. A věřte, že u vás to zafunguje stejně. Vaše díla vás budou těšit a navíc se na našich stránkách můžou stát inspirací pro další. Budete odcházet s vítězným a hřejivým pocitem –přišel jsem, zkusil jsem.........a konečně kreslím!

Každé malé dítě rádo kreslí, ale později se většinou něco stane, například se ho dotkne necitlivá kritika od učitele nebo vrstevníka, a tak raději kreslit přestane. Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou vám pomůže v sobě tuto zapomenutou schopnost znovu objevit
.I když je název poněkud nevšední, nemusíte mít obavy, jde pouze o doslovný překlad  metody výuky. Tato unikátní metoda pracuje na základě velmi jednoduchých kreslících cvičení, které zvládne opravdu každý.
Je to metoda, která nepracuje s talentem, proto je dostupná široké veřejnosti. Po zvládnutí tohoto základního kurzu se můžete pustit do dalších pokračovacích kurzů bez obav a zábran. A výsledek je příjemným překvapením nejen v kreslení, ale často i v jiných oblastech života. Začnete si víc věřit a – i kdybyste si kreslili jen čas od času sami doma – kreslení do vašeho života přinese více radosti. Nestojí to za pokus?

Komu je kurz kreslení určen?

Každému, od13-ti do 100 let, kdo touží objevovat nové věci, vzdělávat se, zvyšovat si profesní kvalifikaci, nebo se „jen“ naučit odpočívat a splnit si dávné sny.
Kurz může být také přínosem pro ty z vás, kdo se připravují na talentové zkoušky. Kreslení je terapie, proto je její přesah do běžného života neoddiskutovatelný. Začněte hned! Nezáleží na tom, zda máte s kresbou zkušenost nebo jste nikdy nekreslili. Stále slýcháme, že je potřeba relaxovat, odpočívat, ale jak? Sportem, procházkou, ale co dál? Jak si mám koníčka nalézt?  Právě teď, není třeba se bát. A pokud stále pochybujete, přečtěte si něco  "O nás"

Co si máte vzít s sebou na kurz a kdy začínáme?

 Chcete-li, přezutí, ale není povinností, jen kvůli vašemu pohodlí, svačinu, (lektorky mívají hlad) a pití (mívají i žízeň). A samozřejmě zvědavost a dobrou náladu, protože zažijete víkend plný uvolnění, odpočinku, zábavy a emocí.

Kurz začíná v 9:00 a končí v 16:30, prosíme o včasný příchod, pozdější ruší skupinu. Děkujeme za pochopení. Všechny potřebné pomůcky dostanete na kurzu.

UPOZORNĚNÍ:  Nejnižší věková kategorie je 13 let. Pro mladší děti není kurz vhodný. U dětí mladších 15 ti let je nutný doprovod na kurz,- předání lektorovi, zajištění doprovodu v případě polední pauzy a vyzvednutí dítěte po skončení. U věkové kategorie 13-ti let doporučujeme doprovod, který se zúčastní kurzu spolu s dítětem.

Mimopražští zájemci mohou využít doporučené levné ubytování  Ubytování zde.

Mohlo by vás také zajímat: Další kurzy Serafinu