Kurzy

Manažerská škola Zepter International 2011

Ve dnech 26.-28. 5. 2011 proběhl již II.ročník manažerské školy firmy Zepter, tentokrát za přítomnosti dokonce celé stovky účastníků! Loňský úspěch netradičního trainingového školení, jeho přetrvávající pozitivní dozvuky mezi účastníky a v neposlední řadě příznivý dopad na jejich pracovní výsledky, daly impuls k uspořádání letošního druhého ročníku.

Zájem o II. ročník byl tak velký, že konečný počet 100 účastníků byl pouze výběr, zájemců by bylo ještě víc. I tak to pro nás byla z hlediska organizace docela výzva. Jsme velmi potěšeni touto důvěrou, která nás zároveň zavazuje k neustálému studiu a zdokonalování netradičních forem vzdělávání tak, aby i nadále sloužily k osobnímu růstu a rozvoji každého absolventa.


Jitka Francová

Pár slov nám napsala i organizátorka, training manager firmy Zepter, paní Jitka Francová:

„Byly to pro nás zase dva úžasné dny.

Těm, kdo kreslili tužkou, se otevřely nové obzory v sebedůvěře. Proč si netroufnout? Všechno je otázka osobního rozhodnutí, rozvržení, plánování práce a vytrvalosti. Kdo chce, dokáže neuvěřitelné věci!

Ti, kdo se účastnili opakovaně a malovali tudíž pastelkami, zjistili, že svět je BAREVNÝ! Kupodivu! A že tu existuje harmonie mezi prací, osobním a rodinným životem, stejně jako existuje harmonie mezi barvami. Zjistili jsme, že občas PŘITLACIT NEBO UBRAT může být ku prospěchu.  :-) Moc si ceníme přátelského přístupu všech lektorek.

Zkrátka: Bylo nás sto a máme vás rádi.“


< Zpět