KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Odpolední malování Ateliér volné tvorby

Je na vás v devět hodin ráno s malbou a kresbou příliš brzy? Večerní atelier vám nevyhovuje? Pak je pro vás právě ideální odpolední čas vašeho atelieru.

Přidali jsme tento odpolední atelier, protože jste se na tento čas doptávali.

Využijte odpoledne čas jen pro sebe, stačí se přihlásit.

V atelieru je preferována volná samostatná tvorba a práce s konzultačním dohledem lektora.
Účelem ateliéru je samostatné rozhodování a zkoušení postupů v malbě. Cílem je dosáhnout u návštěvníka atelieru jistotu ve výtvarném projevu tak, aby byl schopen nalézat vlastní principy sebevyjádření.

 
Těší se na vás výtvarnice MgA Zuzana Šípová Dvorská, MgA Leoš Suchan, kteří vedou i klasické semestrální kurzy.


Přihlásit se můžete jak na  měsíční vstupy, tak na jednotlivé dny jak vám to dovolí čas. 

Materiál není v ceně, nuné donést vlastní. Možno zakoupit i na místě.

Docházka do odpoledního atelieru nesupluje klasické semestrální kurzy, kde na sebe jednotlivé lekce kontinuálně navazují! Doporučujeme mít za sebou alespoň jeden semestrální kurz malby nebo kresby nebo mít alespoň rámcovou zkušenost.


Cena: 1 300 Kč - 4 měsíční vstupy po třech hodinách. Hodina klasická ne vyučovací. Cena se odvíjí dle počtu daných dnů v měsíci.

Cena za jednotlivý vstup: 450 Kč, po domluvě osobní nebo telefonické

POZOR: Nahrazování je možné pouze po tel domluvě v následujicím dopoledním nebo večerním  kurzu a doplatit rozdíl mezi kurzy / 20 Kč
Pokud víte dopředu, že jeden vstup z celého měsíce se nezúčastníte, zakupte si dopředu pouze vstupy tři a uveďte jejich data do poznámky v přihlášce. Nahrazování je problematické vzhledem k omezenému počtu osob v atelieru!

Kde: Praha Modřany, K Dolům 10
Kdy: 13:30 - 16:30

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Termíny: Odpolední malování

Bohužel, zatím nejsou naplánované žádné termíny.

Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.

*E-mail 
Váš tip pro lokalitu  
1 + 1 =

Sledování termínů můžete kdykoliv zrušit odkazem v e-mailu.