Kurzy

...relaxační, antistresová specifická kresba, která oslovuje čím dál víc lidí...

Asi to všichni známe, čekáme na zpožděný vlak nebo v čekárně u lékaře, už jsme si prohlédli všechny staré časopisy a nemáme co dělat a stále to vypadá na hodně dlouho. Přitom by stačilo mít u sebe tužku a čtvereček papíru. Čtvereček jednoduše pokreslit různými tvary a mezitím uběhne minimálně 30 minut a my zjistíme, že místo vzteku z čekání jsme kupodivu v pohodě, že jsme přestali vnímat čas i lidi kolem sebe.

Nebo naopak mnoho času nemáte a přesto byste si rádi něco nakreslili?

Jednoduché a efektní kreslení se jmenuje ZENTANGLE, a i když to vypadá jako „čmárání bez nějakého ladu a skladu“, je to úžasná relaxační technika. Jednoduchá a geniální, která vede k vytvoření krásných a poutavých děl a navíc k relaxačnímu odpočinku.

Nikdy jste nedrželi v ruce žádnou výtvarnou pomůcku?

Přesto pro Vás nebude tato technika problém! Kreslení opakujících se tvarů, vzorů a linií zvládne úplně každý.

Vy její pomocí dokážete vytvořit poutavé a uchvacující obrázky, pomocí cílených tvarů, které si rychle osvojíte. Vlastní nápady a kreativita se dostaví vzápětí a vy začnete vymýšlet svoje vlastní vzory.

Za poslední roky se technika ZENTANGLE stala fenoménem po celém světě a inspirací mnoha výtvarníků. Stále se vyvíjí, denně vznikají nové vzory a mnohé napadnou i Vás, po absolvování našeho kurzu.

Kurz je určen pro začátečníky, ale přiznejme si, kdo z nás si nikdy nemaloval různé tvary nebo ornamenty na okraj papíru, takže o začátečnících vlastně nemůže být ani řeč.

Naučíme Vás jednotlivé tvary krok za krokem, které pak poskládáte do různých obrazců.
Zentanglové vzory mají široké využití, můžete je použít od malých obrázků až po velké formátové obrazy, ale v dnešní době můžete svou kresbu použít jako základ potisku na látku, tapetu, ozdobit bytové doplňky...
Po zvládnutí techniky si troufnete třeba i na stěny bytu, zkrátka vše, co vás napadne.

Upozornění: Kurz lze absolvovat od 14 ti let.

Co vám Zentangle přinese?

Relaxaci, budte se cítit odpočatí, lepší soustředění, rozvine vaši kreaitivitu a výtvarné dovednosti. Kurz je určen pro naprosté začátečníky bez rozdílu věku. Jakmile zvládnete základní techniku, bude vás určitě lákat další stupeň a možnosti této výtvarné techniky a to: Barevná malba na plátno technikou Zentangle.

Vytvoříme lazurní podmalbu za pomoci akrylových tuší a poté použijeme speciální linery na samotnou kresbu. Nebo si vytvoříte Zentangle námět a ten pak budeme kolorovat v několika vrstvách až do plnosti barev a tvarů.Tak jako vidíte na obrázku. Zentangle pracuje především s momentální fantazií, nápady a náměty k vám jdou samy, během malby a kresby. Pokud tomu nevěříte, nezbývá než to zkusit. Je to skvělá technika na rozvíjení tvořivosti, fantazie a jak už bylo řečeno, má terapeutické a relaxační účinky.

Tento kurz doporučujeme absolvovat po základním kurzu Zentangle nebo mít alespoň zkušenost s vytvářením vzorů.

Cena základního kurzu: 700 . Cena obsahuje kompletní materiál, bez linerů.

Veškerý materiál na Zentangle včetně speciálních linerů Centropen, Sakura, Faber Castell, gelových per, notýsků na karty, ale i pracovní knihy můžete zakoupit u nás v prodejně na adrese K Dolům 10, Praha 4 nebo v našem e-shopu www.serafinshop.cz.

Chcete tento kurz věnovat jako dárek? Klikněte na uvedený odkaz a my Vám dárkový poukaz vystavíme. https://www.konecnekreslim.cz/jak-darovat/

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Termíny: Zentangle

Bohužel, zatím nejsou naplánované žádné termíny.
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.