KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Večerní sbor

Už jste zažili  kurz zpěvu se Serafinem a láká vás možnost docházet do našeho Pěveckého sboru?

Pěvecký sbor Serafin se schází v pondělí od 18:00 do 20:00 v sídle Serafinu, K Dolům 10, Praha 4, Modřany. Sbor vede báječná žena,lektorka Marie Režnarová, která má bohaté zkušenosti s vedením amatérských sborů a jejich účinkováním na pěveckých soutěžích.

Pěvecký sbor Serafin je rozdělen na začátečníky a pokročilé. Do pokročilích můžete docházet po absolvování min. deseti  návštěv sboru začátečníků.  Pokročilí naopak mohou využít i termínů vypsaných pro začátečníky. PODMÍNKOU přihlášení do sboru je absolvování našeho kurzu Zpěvu pro začátečníky

Cena: 300 Kč na každou zkoušku, platí se na místě v den konání hotově. Na zkoušky je nutné se přihlásit elektronicky - viz. níže.
Pokud se nebudete moci dostavit, prosíme o info na asistentka@kkserafin.cz

Vánoční koncert 2022 se koná opět v kostele sv. Martina ve zdi, 9. 12, Martinská 1, Praha 1,  od 17:30 do 18:00. Doufáme a těšíme se!!!

Termíny: Večerní sbor

Datum Místo konání Volných míst Akce
28.11.2022 18:00-20:00 (Po)
Otevřený sbor po základním kurzu zpěvu
začátečníci+ pokročilí
Praha - Praha - Modřany 4 Přihlásit se
4.12.2022 17:00-20:00 (Ne)
Generální zkoužka na vánoční koncert
Praha - Praha - Modřany 6 Přihlásit se
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.