KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Kresba krajiny

Kurz Kresba krajiny tužkou je určen všem zájemcům, kteří prošli kurzem Reálná kresba nebo mají alespoň rámcovou zkušenost s kresbou.

 Podle obrázku vyzkoušíme nakreslit krajinu tužkou, a na ní odlišit jednotlivé věci jako jsou stromy, oblaka, voda, skály...

Naučíme se, jak tyto objekty odlišit právě v kresbě tužkou, a jak používat plastickou gumu. Podle uvážení lektora můžeme použít v kresbě i uhel a zkombinovat obě média. 

V době teplého období roku je možné po dohodě skupiny a lektora vytvořit závěrečný výkres i venku, kde nám může být inspirací okolí.

Cena: 1 300 Kč.

Cena obsahuje papíry, lektorné, předlohy. S sebou věci potřebné ke kresbě jako jsou vaše oblíbené tužky, gumu a plastickou gumu. Podložky ke kresbě jsou na místě. Pokud nic z toho nevlastníte, možno zakoupit na místě.

Termíny: Kresba krajiny

Bohužel, zatím nejsou naplánované žádné termíny.
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.