Kurzy

Kresba krajiny

Kurz Kresba krajiny tužkou je určen všem zájemcům, kteří prošli kurzem Reálná kresba nebo mají alespoň rámcovou zkušenost s kresbou.

 Podle obrázku vyzkoušíme nakreslit krajinu tužkou, a na ní odlišit jednotlivé věci jako jsou stromy, oblaka, voda, skály...

Naučíme se, jak tyto objekty odlišit právě v kresbě tužkou, a jak používat plastickou gumu. Podle uvážení lektora můžeme použít v kresbě i uhel a zkombinovat obě média. 

V době teplého období roku je možné po dohodě skupiny a lektora vytvořit závěrečný výkres i venku, kde nám může být inspirací okolí.

Cena: 1 300 Kč.

Cena obsahuje papíry, lektorné, předlohy. S sebou věci potřebné ke kresbě jako jsou vaše oblíbené tužky, gumu a plastickou gumu. Podložky ke kresbě jsou na místě. Pokud nic z toho nevlastníte, možno zakoupit na místě.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Termíny: Kresba krajiny

Datum Místo konání Volných míst Akce
29.5.2024 9:00-14:00 (St) sleva 350 Kč
Vhodné po kurzu Tužka, po Reálné kresbě, Uhlu apod...
Perspektiva v krajině
Vhodné i pro začátečníky
Šárka Krausová
Praha - Praha - Modřany 10 Přihlásit se
29.9.2024 9:00-14:00 (Ne) sleva 350 Kč
Vhodné po kurzu Tužka, po Reálné kresbě, Uhlu apod...
Perspektiva v krajině
Vhodné i pro začátečníky
Šárka Krausová
Praha - Praha - Modřany 4 Přihlásit se
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.