Kurzy

Pořizujete si běžně barevné fotografie z vašeho života a náhodně se vám dostane do ruky stará černobílá fotografie? Dozajista vás okouzlí svou čistotou, tajemností a krásou. A přesně tak je to i s kresbou uhlem. Uhel je přirozený, rychlý a dokonalý ve svých liniích, je to svělý pomocník při skicování.

Zkuste se  vrátit na úplný počátek a  zaměřit na bod 0, možná přitom pocítíte stejné vzrušení, jako naši prapředci, když před 20 tisíci lety zdobili stěny a stropy svých jeskyní. Vždyť právě v jednoduchosti bývá ukryta dokonalost.

Uhel je ideální kreslicí prostředek pro všechny, kteří se tak úplně nenašli v detailním kreslení tužkou, protože mají raději svižnost, pohyb, nebojí se velkých tahů na velkých plochách a velký formát je jim výzvou.

Že k takovým lidem nepatříte?

Třeba se jen bojíte, abyste s každým dalším tahem neudělali chybu, a tím sami sebe jen zbytečně brzdíte. Za zkoušku to stojí, možná budete překvapeni, že vám uhel navzdory vašim obavám dodá jistotu a podpoří vaši rozhodnost. Podívejte se, jak se to podařilo některým účastníkům tohoto kurzu, do jejich kreseb.

Kdy: tabulka termínů viz níže
Kde: tabulka termínů viz níže
Cena jednodenní kurz: 1 100 Kč  700 Kč včetně všech pomůcek

Termíny: Uhel

Datum Místo konání Volných míst Akce
29.9.2024 10:00-15:00 (Ne) sleva 400 Kč
Pro začátečníky
Cena po slevě 700 Kč
Šárka Krausová
Praha - Praha - Modřany 1 Přihlásit se
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Chcete tento kurz věnovat jako dárek? Klikněte na uvedený odkaz a my Vám dárkový poukaz vystavíme.

https://www.konecnekreslim.cz/jak-darovat/

Zaujala vás kresba uhlem a chcete si dokoupit tento výtvarný materiál?

V našem e-shopu naleznete jak přírodní i umělé uhly, uhly v tužce, papíry potřebné na kresbu uhlem, fixativ a další zboží. Pokud si nevíte rady s výběrem, kontaktujte nás, rádi vám poradíme.