Kurzy

Naučíme vás vnímat prostor kolem sebe

Vyšplhejte se s námi na další příčku na žebříčku umění kreslení "obyčejnou" tužkou. Kouzlo černobílých obrázků tentokrát podpoříme tím, že vás naučíme kreslit, cokoliv "potkáte". Už žádné listování časopisy a rodinnými alby, žádné přemýšlení nad tím, kde seženete další předlohu. Po reálné kresbě si nakreslíte všechno.

Během jednodenního kurzu se dozvíte, v čem je tajemství přenášení trojrozměrných věcí na papír. Zjistíte, co všechno v kreslení znamená pojem perspektiva, stíny, úhel pohledu... Zkrátka dostanete příležitost přestat závidět všem těm umělcům, kteří v létě posedávají (nejen) po Praze a během pár minut na papír "usadí" třeba celé Hradčany. Vy budete po reálné kresbě umět totéž!

Před tímto kurzem doporučujeme absolvovat základní kurz Tužka u nás nebo kdekoli jinde.

Kurzy kresby můžete v Serafinu absolvovat nejen jednodenní formou, ale i semestrální formou, kde si vyzkoušíte i jiné kresebné disciplíny a kreslící média. 

Chcete tento kurz věnovat jako dárek? Klikněte na uvedený odkaz a my Vám dárkový poukaz vystavíme.

https://www.konecnekreslim.cz/jak-darovat/

Chcete po kurzu vyzkoušet reálnou krebu v praxi a chybí vám kvalitní tužky, papír a jiné potřeby ke kresbě?

V našem e-shopu naleznete Tužky umělecké kvality zn. Faber-Castell, můžeme vám doporučit sadu tužek v plechu, která je vhodná i na cestování, papíry na kresbu, pryže a fixativ.

Kdy: viz tabulka termínů
Kde: viz tabulka termínů
Cena: 1600 Kč 1300 Kč, seznam potřebných pomůcek obdržíte e-mailem. Tato cena neplatí pro pobytové kurzy.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Termíny: Reálná kresba

Datum Místo konání Volných míst Akce
29.7.-1.8.2024 (Po-Čt)
Reálná kresba v praxi
Lektor Pavla Novotná
Telč - Hotel Antoň (Léto v Telči) plně obsazeno Informace
28.9.2024 9:00-17:30 (So) sleva 300 Kč
Pokračování po základním kurzu Tužka .
Cena po slevě 1300 Kč
Šárka Krausová
Praha - Praha - Modřany 9 Přihlásit se
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.