Kurzy

Nepodceňujme pastelky, nezaslouží si to!

Zkuste další kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou, tentokrát s pomocí pastelek!

Připadá vám tužka nevýrazná? Milujete barvy? Sníte o tom, že jednou nakreslíte nějaké zátiší nebo třeba vaši kočku, spokojeně schoulenou na vašem oblíbeném křesle? Pak jsou pro vás pastelky to pravé! Nenásilně, krok za krokem, proniknete do teorie barev (například zjistíte, že by vám na všechny odstíny stačily pouhé tři pastelky) a pak už vzhůru do kreslení pastelkami! Vy jich samozřejmě budete mít k dispozici mnohem víc, včetně pastelek akvarelových.

Jestli vás snad dosud od barev odrazovaly obavy, že s nimi ztratíte preciznost, kterou vám dalo kreslení tužkou, nebo že se s nimi nedá nakreslit portrét, rádi vám dokážeme, že všechno je jinak. Pastelky jsou jedna velká relaxace a zábava a vy s nimi přenesete na papír všechno, co si budete přát, včetně své nálady. Pastelky mají totiž jedno kouzlo: báječně podpoří vaši fantazii... přesvědčte se sami v naší fotogalerii.

Pastelky mají své kategorie, od dětských až po vysokou uměleckou kvalitu. Nachází si čím dál tím více příznivců i proto, že dnes již existují speciální řady pouze na kresbu portrétu, krajiny nebo na kresbu v jediném tónu. Dají se kombinovat např. s populární akvarelovou tužkou. A co teprve, až poznáte kouzlo akvarelových pastelek, které mohou být stupněm před malbou. Na kurzu vše vyzkoušíte a sami zjistíte, že pastelky zdaleka nejsou určeny jen do školních lavic. Jaká kouzla, jak správně pastelky používat, vrstvit, míchat, rozmývat, co je tricolometrie a další užitečné rady dostanete na našem kurzu, stačí jen mít chuť se přihlásit.

Vše ostatní nechte na nás, zvládnete to:-)

Cena: 1 200 950 Kč + pořízení materiálu v Serafinu cca 285 až 350 Kč, dle vašeho výběru sady pastelek, platba na místě v den konání
Pokud umělecké pastelky vlastníte, vezměte si je s sebou, není nutné jejich zakoupení na místě. Tato cena kurzu neplatí pro pobytové kurzy.

Novinkou je kurz na použití speciálních uměleckých řad v kresbě. Kurz na uměleckou portrétní řadu pastelek, novinku v sortimentu Koh-i-noor.

Chcete znát tajemství jak kreslit portrétní pastelkou nebo se Vám zalíbila práce s pastelkami na základním kurzu Pastelek? Chcete kreslit ještě lépe, profesionálněji? K tomu je určen kurz na Speciální řadu pastelek. Na kurzu si budete nakreslit portrét speciální řadou pastelek k tomu přímo vybraných. Předlohu si můžete přinést i vlastní.

Cena: 900 Kč kurzovné + zakoupení umělecké řady pastelek, dle vašeho výběru na místě.
Portrétní nebo krajinová sada 370 Kč a k tomu drobné vychytávky za cca 50 Kč.
Pokud tyto sadu vlastníte, není nutné zakoupení na místě.

Termín: viz tabulka
Čas: viz tabulka

Chcete tento kurz věnovat jako dárek? Klikněte na uvedený odkaz a my Vám dárkový poukaz vystavíme.

https://www.konecnekreslim.cz/jak-darovat/

Absolvovali jste kurz a chcete si dokoupit zboží k tvorbě pastelkou? Nebo nahlédnout, jaký sortiment nabízíme a prodáváme?

V našem e-shopu najdete nepřeberné množství sad uměleckých pastelek, akvarelových pastelek, speciálních řad na portrét, krajinu, šedou a hnědou řadu, papíry na kresbu pastelkami, papíry na akvarelové pastelky, blendr, plnící štětce a mnoho dalších potřeb k tvorbě pastelkami. Nebojte se nás zeptat, rádi vám poradíme, stačí nás kontaktovat.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Termíny: Pastelky

Datum Místo konání Volných míst Akce
22.-25.7.2024 (Po-Čt)
Lektor Mária Kelemenová - kolegyně ze Slovenska.
Telč - Hotel Antoň (Léto v Telči) 1 Informace
22.9.2024 9:00-16:00 (Ne) sleva 200 Kč
Umělecké pastelky pro začátečníky.
Radka Kammelová
Praha - Praha - Modřany 6 Přihlásit se
17.11.2024 9:00-16:00 (Ne) sleva 200 Kč
AKVARELOVÉ pastelky se Šárkou Krausovou
Praha - Praha - Modřany 8 Přihlásit se
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.