Kurzy


Baví vás barvy?

Toužíte mít doma v obýváku svůj první opravdový obraz? Líbí se vám impresionismus se svou náladovostí, romantickou zamlžeností?

Pak je pro vás Akvarel to pravé. Akvarel vás okouzlí svou jemností, zasněností a speciálními efekty, které voda umožňuje. Na kurzu vás čeká úvod do teorie práce s akvarelovými barvami, techniky lavírování, vymývání, mokré do suchého podkladu.
.Akvarel je technika o které se někdy říká, že je dílo okamžiku, že se k akvarelu musíme promalovat, nedá se opravovat tak jako třeba olej.

Někdo ale považuje Akvarel naopak za jednodušší než ostatní výtvarná média. Nezbývá, než si to vyzkoušet na vlastní kůži nebo lépe řečeno na vlastní papír.
Vaše tvůrčí já dostane zase o něco větší prostor a při malování vaše pravá hemisféra opět pookřeje. Potvrdíte si, že teorie barev fungují, a překvapí vás, jak jednoduché cesty vedou k velkým uměleckým efektům.

Dozvíte se o této technice mnoho užitečného, od barev, přes papíry, jaké štětce se používají na tuto techniku, až po samotnou práci a způsoby malby s akvarelovými barvami.

Podívejte se do naší fotogalerie, jaké obrazy vznikají na našich kurzech.

Kurz Akvarelu u nás můžete absolvovat podle místa konání ať už jednodenní ochutnávkou této techniky nebopobytovým kurzem a také jako semestrální kurz.

Pokud jste tedy už absolvovali jednodenní nebo dvoudenní kurz a máte chuť se více do této malby ponořit, pak jsou pro vás připtraveny akvarelové kurzy pro pokročilé. Nebo jste typ, který má rád dlouhodobější formu vzdělávání a rovnou si zvolíte semestrální formu.

Pro koho je kurz určen?

Pro začátečníky, kteří si chtějí tuto techniku vyzkoušet.

Kdy: tabulka termínů viz níže

Kde: tabulka termínů viz níže

Cena jednodenního kurzu 1300 Kč, obsahuje papír, barvy a štětce si účastník zakoupí na místě nebo přinese.

Tato cena neplatí pro pobytové kurzy.

Termíny: Akvarel

Datum Místo konání Volných míst Akce
29.7.-1.8.2024 (Po-Čt)
Pro začátečníky
Lektor Aneta Fasorová
Telč - Hotel Antoň (Léto v Telči) plně obsazeno Informace
11.-25.9.2024 16:45-19:45 (St)
Malba akvarelem pro začátečníky a mírně pokročilé
Platba 550 Kč za vstup Mirka Indráčková
Praha - Praha - Modřany 6 Přihlásit se
2.11.2024 9:00-16:00 (So) sleva 350 Kč
Akvarel pro začátečníky. Cena po slevě 950 Kč
Praha - Praha - Modřany 3 Přihlásit se
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Chcete tento kurz věnovat jako dárek? Klikněte na uvedený odkaz a my Vám dárkový poukaz vystavíme.
https://www.konecnekreslim.cz/jak-darovat/

Máte chuť pořídit si výtvarné potřeby na práci s Akvarelem a nevíte jaké?

V našem e-shopu vám můžeme doporučit akvarelové barvy vysoké kvality zn.UMTON se kterými pracujeme i na kurzech. Stejně tak i štětce zn. Dynasty, akvarelové papíry.

Samozřejmě je naše nabídka zboží větší, rádi vám poradíme s výběrem, stačí nás kontaktovat.

Před tímto kurzem doporučujeme absolvovat základní kurz Tužka u nás nebo kdekoli jinde.