Kurzy

Základní kurz Štětec© Kurz malby na plátno

Toužíte malovat na plátno, ale nevíte jak začít?

Chybí vám odvaha, říkáte si to nedokážu, nemám dostatek talentu nebo odvahy?

Nebo máte své první pokusy za sebou, ale stále to není ono, chybí vám základní informace?

Pak jste na té správné stránce. Náš unikátní a námi vymyšlený základní kurz malby je přesně to co hledáte. Nikde jinde než u nás ho nezažijete. Je námi postavený, odzkoušený a to co je možné zažít na základním kurzu kresby, je možné zažít i na tomto základním kurzu malby. Absolutní pocit štěstí, že jsem to dokázal/a!

Po jeho absolvování si můžete říci: KONEČNĚ MALUJI!

Proč?

Protože jsme tomuto kurzu věnovali dlouhý čas, poslouchali vás, dívali se jak si vedete při ostatních kurzech a to nás dovedlo až sem. Přinášíme vám kurz malby, který jsme nazvali jednoduše: Štětec©. O něj totiž v první řadě jde. Naučit se pracovat se štětcem a postupně se zaměřit na jednoduchá cvičení s barvami. Gradace kurzu stoupá s každou hodinou. Jakmile si osaháte techniku práce se štětcem a s barvami, máme napůl vyhráno.

O co  tedy v kurzu půjde?

Budeme se věnovat takovým cvičením a pojmům, které nás dovedou k cíli. A to jsou např: primární, sekundární, terciální barvy, jejich souvztažnost a míchání, co je lomená barva, kdy je nutné ji v obraze položit a kam. Podmalba, malířské návyky, barevná škála, jak se používají akrylové barvy. Vyzkoušíme si, co je chromatická malba, jak docílit jednotlivých tónů barev atd...
Během kurzu se postupně dostaneme i ke správnému vyjádření perspektivy v obraze, jeho rozložení, umístění hlavního motivu, je toho zkrátka mnoho, co se ze základů malby dozvíte.

Výsledkem nám bude váš obraz namalovaný na plátno podle tématu, které si sami vyberete. Zúročíme veškeré dovednosti, pravidla a zákonitosti, které se na kurzu naučíte a výsledkem budete opravdu nadšeni.

Komu je kurz určen?

Všem kdo touží začít s malbou, bez ohledu na to, zda někdy držel v ruce štětec.
Všem, kdo má první  zkušenosti s malbou za sebou, ale sám ví, že to stále není "ono". 
Kurz je vhodný pro děti od 15-ti let věku, horní hranice není omezena:-).

Proč bych měl/a ale vlastně začít malovat?  Co mi to života přinese? Co tím získám? To si můžete přečíst zde

Zvládnu to?

Zvládnete, stačí jen, když se přihlásíte a vše ostatní necháte na nás. Nám stačí vaše chuť a touha. Strach a obavy jsou přirozené, ale také není nic krásnějšího,než když ho společně přemůžeme a vy se radujete ze svého prvního obrazu.

Pro další inspiraci se podívejte do naší fotogalerie jak to zvládli ostatní.

Co si mám vzít s sebou?

Pracovní hadříky na utírání štětců a oděv, který si můžete ušpinit.

Od kdy do kdy?

Data a časy najdete v tabulce termínů.

Chcete se přijít podívat, ještě než se přihlásíte? Stačí napsat na asistentka@kkserafin.cz a domluvit si datum. Návštěva je cca 15 min, kde uvidíte jak probíhá kurz.

Cena 3 300Kč 2800 Kč včetně všech pomůcek, mimo plátna. Plátno si účastník zakoupí na místě. Tato cena neplatí pro pobytové kurzy.

Chcete tento kurz věnovat jako dárek? Klikněte na uvedený odkaz a my Vám dárkový poukaz vystavíme.

https://www.konecnekreslim.cz/jak-darovat/

Chcete pokračovat po kurzu v malbě a nevíte si rady s nakoupením materiálu?

V našem e-shopu vám můžeme doporučit akrylové barvy v sadách nebo jednotlivé odstíny, kusové štětce kulaté i ploché různých velikostí i v soupravách, plátna rozličných velikostí, artboardynadlaky, stojany, palety... A další zboží.

Pokud si nevíte rady, kontaktujte  nás, rádi vám poradíme.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Termíny: Základní kurz Štětec©

Datum Místo konání Volných míst Akce
18.-21.7.2024 (Čt-Ne)
Lektor Radka Kammelová
Telč - Hotel Antoň (Léto v Telči) plně obsazeno Informace
12.-13.10.2024 (So-Ne) sleva 500 Kč
Pro úplné začátečníky v malbě.
Cena po slevě 2800 Kč
Sobota: od 9:00 do 18:00 Neděle: od 9:00 do 17:00
Šárka Krausová
Praha - Praha - Modřany 6 Přihlásit se
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.