Kurzy

Malba akrylem na černé plátno malování na tmavý podklad

Znáte pouze kresbu na bílý papír? A malbu na bílé plátno? Že jste ještě černé plátno neviděli a ani nevíte jak ho použít? A i kdyby ano, máte pocit, že obraz bude smutný, ponurý? My vám ukážeme, že to tak není, tato malba přináší dokonalý 3D efekt.

Nejdříve vás naučíme kresbu na černý podklad, obrázené pozorování světla a stínu. Budeme kreslit tzv. Inverzní kresbu. Až si vyzkoušíme efekty této kresby, pustíme se do malby akrylem a použijeme černé plátno.
Samozřejmě nám bude základem bílá barva, ale můžeme použít valéry šedé, stříbrné, zlaté, měděné, zkrátka vše, co se snoubí s černým plátnem. Překvapivý výsledek, nové možnosti malby a výzva. Takže kdo má rád výzvy, určitě přijde! Předlohy budou k dispozici, pokud ale máte vyhlédnutou černobílou předlohu, můžete si ji přivézt s sebou.

Určeno pro ty co mají zkušenosti s malbou a s akrylovou barvou

Termín: najdete v tabulce níže

Cena: za dvoudenní kurz včetně inverzní kresby 2600 Kč včetně všech pomůcek, na kresbu ale i na malbu Neobsahuje plátno, to je možné si zakoupit na místě dle vašich přestav
Předlohy jsou k dispozici, máte- li své osobní přání v předloze vemte s sebou na kurz v černobílé variantě. Tato cena neplatí pro pobytové kurzy.

Cena za jednodenní kurz bez inverzní kresby 1 500 Kč.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Termíny: Malba akrylem na černé plátno

Datum Místo konání Volných míst Akce
1.-4.8.2024 (Čt-Ne)
Lektor Šárka Krausová
Telč - Hotel Antoň (Léto v Telči) 1 Informace
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.