KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Malba akrylem na černé plátno malování na tmavý podklad

 Malba na černé plátno a inverzní kresba

 Znáte pouze kresbu na bílý papír? A malbu na bílé plátno? Že jste ještě černé plátno neviděli a ani nevíte jak ho použít? A i kdyby ano, máte pocit, že obraz bude smutný, ponurý? My vám ukážeme, že to tak není, tato malba přináší dokonalý 3D efekt.

Nejdříve vás naučíme kresbu na černý podklad, obrázené pozorování světla a stínu. Budeme kreslit tzv. Inverzní kresbu. Až si vyzkoušíme efekty této kresby, pustíme se do malby akrylem a použijeme černé plátno.
Samozřejmě nám bude základem bílá barva, ale můžeme použít valéry šedé, stříbrné, zlaté, měděné, zkrátka vše, co se snoubí s černým plátnem. Překvapivý výsledek, nové možnosti malby a výzva. Takže kdo má rád výzvy, určitě přijde! Předlohy budou k dispozici, pokud ale máte vyhlédnutou černobílou předlohu, můžete si ji přivézt s sebou.

Určeno pro ty co mají zkušenosti s malbou a s akrylovou barvou

Termín: najdete v tabulce níže

Cena: 2600 Kč včetně všech pomůcek, na kresbu ale i na malbu Neobsahuje plátno, to je možné si zakoupit na místě dle vašich přestav

Předlohy jsou k dispozici, máte- li své osobní přání v předloze vemte s sebou na kurz v černobílé variantě.         Tato cena neplatí pro pobytové kurzy.

.

             

Termíny: Malba akrylem na černé plátno

DatumMísto konáníVolných místAkce
19.-20.2.2022 9:00-16:00 (So-Ne)
Inverzní kresba a malba na černé plátno
Pro začátečníky
Praha - Praha - Modřany9Přihlásit se
21.-24.7.2022 (Čt-Ne) sleva 300 Kč
Lektorka Lucie Pavloková
Telč - Hotel Antoň (Léto v Telči)plně obsazenoInformace
22.-26.8.2022 (Po-Pá) sleva 300 Kč
Lektorka Renata Fasorová
Valtice (Valtice)6Informace

Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.

*E-mail 
Váš tip pro lokalitu  
1 + 1 =

Sledování termínů můžete kdykoliv zrušit odkazem v e-mailu.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Komentáře

Máte dotaz, nebo se chcete podělit o zážitek z kurzu? Hledáte možnost spolujízdy na kurz?

Vložte svůj komentář na této stránce dole.