Kurzy

Relaxační akvarel

Společně se ponoříme do barev, volnosti, hraní se světlem, barvou a atmosférou, dynamičností a někdy nepoddajností oblíbeného akvarelu.

Pokusíme se co nejvíce odpoutat od představy, kterou máme, když usedáme k papíru a necháme se pouze inspirovat tvary, které nám barva na papíře nabídne.

Prvním krokem je vždy malba jednoduchých tvarů na papír. Barvu můžete vrstvit, překrývat, abychom dostali hloubku odstínu.

Zaměříme se na osobité předání jedinečnosti každého z nás a krok po kroku se zkusíme přiblížit ke smýšlení a postupu práce pravých kreativců/umělců.

Využijeme a ponoříme se do různých technik akvarelu ve spojení s linerem, využít můžeme zlaté i stříbrné akcenty např, v podobě barevných linerů.

Bude prostor pro experimentování a kombinování akvarelu s i jinými médii malby a kresby nebo i zdánlivě nesourodými technikami.

Někdo tento akvarel může nazývat intuitivní, někdo relaxační, ale také se v poslední době používá název aqua doodles.

Vždy jde o jedno, zapojit fantazii a tvořit....

Pro koho je kurz určen?

Pro začátečníky, kteří si chtějí tuto techniku vyzkoušet.

Kdy: tabulka termínů viz níže

Kde: tabulka termínů viz níže

Cena jednodenního kurzu: 1 500 Kč, obsahuje akvarelový papír a barvy. Štětce si účastník zakoupí na místě nebo přinese. Na místě budou linery, tuš a granulovaný akvarel.

Tato cena neplatí pro pobytové kurzy.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Termíny: Relaxační akvarel

Datum Místo konání Volných míst Akce
23.-25.8.2024 (Pá-Ne)
Pro mírně pokročilé s akvarelovou malbou
Lektorka Mirka Indráčková
Třeboň II - Gymnázium Třeboň (Léto v Třeboni) 2 Informace
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.