KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Pastózní malba Akrylem Reliéfní malba Akrylem

Pastózní akryl s modelovací hmotou

  Dvoudenní kurz s akrylem. Pro malbu 3D efektem používají umělci pastózní modelovací hmotu a tento kurz je právě určen na práci s ní. Nanášíme a vytváříme reliéfní efekty, které s malbou akrylem na plátno vynikne vámi zvolené téma. Tento kurz je nutný absolvovat dva dny a více dnů (pobytové) pro jeho časovou náročnost. Velikost plátna si každý určí sám, proto si jej zakupujete na místě.
Termín: najdete v tabulce níže
Cena: 2300 Kč není -li uvedeno v tabulce jinak,hmota i barvy v ceně. Neobsahuje plátno. Předlohy jsou k dispozici, máte -li své osobní přání v přeloze vemte s sebou na kurz.
.


Cena: 2300 Kč, obsahuje strukturální tmel, barvy. Neobsahuje plátno, zakoupíte na místě. Doporučujeme přinést si své štětce.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.

Komentáře

Máte dotaz, nebo se chcete podělit o zážitek z kurzu? Hledáte možnost spolujízdy na kurz?

Vložte svůj komentář na této stránce dole.

Termíny: Pastózní malba Akrylem

DatumMísto konáníVolných místAkce
18.-19.10.2019 (Pá-So)
Pátek od 17 do 20 hod
Sobota od 9 do 17 hod
Praha - Praha - Modřany9Přihlásit se

Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.

*E-mail 
Váš tip pro lokalitu  
1 + 1 =

Sledování termínů můžete kdykoliv zrušit odkazem v e-mailu.