KamvPraze.cz
A MANO - Chráněná dílna

Malba v plenéru

Malba v letní Praze aneb zkuste si plenér na 4 hodiny!

Jste v Praze nebo se chystáte na její návštěvu? A máte čas a chuť vyzkoušet si malbu nebo kresbu třeba na nábřeží? Posadit se před papír nebo plátno a jednoduše to zkusit? Pak stačí jen jediné, přihlásit se na termín uvedený v tabulce.

Setkání je určeno pro každého, kdo má chuť vyjít z učebny ven a zažít si tak nový rozměr kresby nebo malby. Jak mnozí z vás ví, lektoři v Serafinu jsou připraveni vám se vším pomoci. A pokud jste se právě rozhodli a v Serafinu jste ještě nebyli, nevadí, uvidíte, že není čeho se obávat. 

Aktuální termín bude vyvěšen vždy těsně před konáním, s ohledem na počasí. Doporučujeme zaregistrovat si zde na stránce hlídání termínů, tak máte jistotu, že o termín nepřijdete.

Setkání probíhá: 10:00 do 14:00 nebo od 14:00 do 18:00 dle vypsání, místo bude sděleno v emailu             
Cena za jedno sezení: 2 500 Kč, platí se na místě, prosíme o drobné:-)
Co s sebou: vše co vás napadne a s čím budete chtít zrovna pracovat. Papír, tužky, gumu nebo pastel, akryl, uhel, výběr je na daný den na vás.
Setkání vede: Pavla Novotná, zkušená lektorka, která má bohaté zkušenosti z třídenních plenérů. Pokud Pavlu neznáte, poznáte ji na místě podle desek Serafinu:-)

Doporučení pro vás: Mějte s sebou tvrdé desky, na kterých můžete i kreslit, pití, slunečník nebo deštník. Ti co chtějí pracovat s vodou ředitelnými barvami, nezapomeňte na kelímek na vodu, hodí se i skládací židlička nebo polštářek na sezení.
A třeba i fotoaparát, pokud nestihnete domalovat, můžete si obrázek dodělat doma. Vše vám ještě připomeneme v emailu.

Takže zbývá už jen jediné, přihlásit se, sbalit a těšit se na nábřeží, Kampu, Střelecký ostrov... zase trochu jinak.

Komentáře

Máte dotaz, nebo se chcete podělit o zážitek z kurzu? Hledáte možnost spolujízdy na kurz?

Vložte svůj komentář na této stránce dole.

Termíny: Malba v plenéru

DatumMísto konáníVolných místAkce
8.-12.7.2019 (Po-Pá)Veltrusy - Zámek (Zámek Veltrusy)1Informace
12.-16.8.2019 (Po-Pá)Valtice (Valtice)plně obsazenoInformace

Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.

*E-mail 
Váš tip pro lokalitu  
1 + 1 =

Sledování termínů můžete kdykoliv zrušit odkazem v e-mailu.

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.