Kurzy

Mnohými obdivovaný, mnohými zatracovaný, takový byl a konec konců stále je Andrew Warhola, známější pod jménem Andy Warhol, malíř, grafik, filmový tvůrce a nejznámější osobnost amerického hnutí pop art. Sám o sobě říkal: „Jsem hluboce povrchní člověk.

Asi všichni o něm víme, že navrhl dnes již legendární láhev na coca-colu, že ztvárnil komerční produkt Campbellovu polévku jako umělecké dílo a známe jeho portréty Marilyn Monroe, Elvise Presleyho, Elizabeth Taylor apod., které jsou dnes slavné na celém světě.

A jak jste na tom s Andym Vy? Líbí se vám barevnost a pop-kultura šedesátých let?

Pokud ano, jste tu správně! Serafin pro vás připravil jednodenní popartové malování. Během jednodenního workshopu vás čeká krátký teoretický úvod a pak už budeme jen malovat. Nejprve menší formát a posléze se pustíme do formátu většího. Postup je velmi jednoduchý a zvládne ho opravdu každý bez ohledu na to, zda někdy držel štětec v ruce. Je to hra a zábava s překvapujícím výsledkem. Malovat můžete vlastní autoportrét nebo si můžete namalovat někoho z vašich blízkých, váš idol nebo vašeho mazlíčka, ať už živého nebo plechového, prostě cokoliv!

Dejte nám pár hodin vašeho času a staňte se pop-artovou ikonou vaší domácnosti nebo kanceláře. Posuďte sami v naší fotogalerii.

Až budete odcházet, budete mít jeden problém - možná vás pop art chytne tak, že budete potřebovat přijít znovu, protože vás najednou budou napadat jiné motivy, jiné barevné varianty - což je zcela v pořádku, protože sám Andy Warhol říká:

„Mé malby se nikdy nevyvedou tak, jak jsem čekal, ale nikdy tím nejsem překvapen.“

Začátek kurzu - viz tabulka termínů. Počet účastníků je vzhledem k formátu výkresu omezen, proto se přihlašte včas.

 Předchozí absolvování kurzu Tužka není nutné, přijít může opravdu každý!

V našem e-shopu naleznete zboží, se kteým pracujeme na kurzu Akrylu a můžeme vám ho opravdu doporučit. Akrylové barvy v sadách i samostatně, štětce různých velikostí, plátna, artboardy, nadlaky, stojany, palety, malířské špachtle, ale třeba i pasty a tmely  na strukturovanou malbu.

Je toho hodně, ale pokud si nevíte rady nevadí, kontaktujte nás a pomůžeme vám s výběrem.

Kdy: tabulka termínů viz níže
Kde: tabulka termínů viz níže


Cena A  temperou na papír 780 Kč         
Cena B  akrylem na plátno  780 Kč,plátno k zakoupení na místě cca 150 Kč
Cenu uveďte v přihlášce.

Podmínkou účasti je zaslání fotografie nejpozději 14 dní před termínem konání v příslušných rozměrech,které vám zašleme e-mailem.
Do poznámky v přihlášce rovněž napište zda chcete malovat svůj vlastní portrét nebo zda budete malovat někoho či něco jiného.

Chcete tento kurz věnovat jako dárek? Klikněte na uvedený odkaz a my Vám dárkový poukaz vystavíme.
https://www.konecnekreslim.cz/jak-darovat/

Termíny: Pop-art

Bohužel, zatím nejsou naplánované žádné termíny.
Zaregistrujte svůj e-mail k automatickému zasílání informací o nových termínech. V momentě vypsání termínu bude okamžitě odesláno upozornění na zadaný e-mail.

Mimopražští zájemci mohou využít doporučené levné ubytování.  Ubytování zde.

A ještě jedno doporučení: Tento workshop je mimořádně vhodný i pro uzavřené skupiny, firemní akce, ale svou jednoduchostí i jako skvělý dárek nebo netradiční oslava narozenin vašich "skorodospělých" dětí. Pokud nevíte, co věnovat vašemu dospívajícímu dítěti k narozeninám nebo k Vánocům, doporučujeme pop art, trefíte se přesně do jejich komiksového a popartového vkusu a navíc ještě zjistí, že malovat jde i štětcem na plátno, nejen v PC!:-)

Na tento kurz můžete uplatnit poukázky Sodexo, Chèque Déjeuner a Edenred. Při platbě poukázkami uveďte tuto skutečnost v elektronické přihlášce do kolonky „poznámka“.